Zde se nacházíte: Home > Akce a kampaně
Podkategorie:

Článek: Oslavte s námi 25 let s Ptákem roku na víkendu pro rodiny s dětmi (8. – 10. 9. 2017 )

Milí členové, opět vám nabízíme možnost zúčastnit se ptačího víkendu pro rodiny s dětmi! Zavítáme opět do kraje rybníků, tentokrát na Blatensko.

Rádi byste vašim dětem přiblížili svět ptactva hravou formou a sami se rovněž dozvěděli něco nového nebo si zopakovali pozapomenuté? Také si myslíte, že v partě je to větší zábava a chybí vám společnost podobně „postižených“? Pak jsou následující řádky určeny přesně pro vás!Co je to za akci?
Víkendový pobyt v jižních Čechách plný her a poznání pro děti i dospělé. Čeká nás spousta her a soutěží, které nám přiblíží život, starosti a radosti jednotlivých Ptáků roku, kterých už je 26! Cesta za nimi vás povede loukami, lesy i mezi rybníky. Těšit se můžete i na večery se zajímavým povídáním, trochu praktické ornitologie při kroužkování a na výpravu za letošním Ptákem roku.
Jak vypadala poslední podobná akce, se dočtete ZDE

Pro koho je akce určena?
Pro mamky, táty, ale i babičky, dědy, strýčky, tetičky… a jejich ratolesti - především pro ty ve věku 5 – 10 let, ale vítáni jsou samozřejmě i mladší a starší sourozenci, kteří si chtějí společně hrát a dozvědět se něco nového z ptačího světa.

A tady jsou základní informace a podmínky:

Organizuje:
Česká společnost ornitologická

Kontaktní osoba:
Gabriela Dobruská, tel. 724 687 996, Email: vikend@birdlife.cz

Místo konání:


Kemp Luhy u rybníka Milavy, cca 15 km od Blatné

Termín:
Začátek: v pátek 8. 9. 2017, příjezd v odpoledních hodinách (mezi 17 – 18 hod.), začínáme večeří a po ní první částí programu
Konec : v neděli 10. 9. 2017 odpoledne (cca 15 hod)

V ceně zajištěno:
Ubytování ve 4 - 5 lůžkových chatkách s plnou penzí (snídaně, oběd, večeře), povlečení, společné sociální zařízení, společenská místnost, a hlavně pestrý program pro děti po celý víkend, který je seznámí s jednotlivými Ptáky roku.Doprava vlastní
Cena za osobu :

Cena za osobu
Člen ČSO či dítě členaOstatní
Dospělý1800 Kč2000 Kč
Dítě do 15 let1400 Kč1600Kč


Děti do 3 let zdarma.

SLEVA pro členy ČSO a děti členů je tedy 200 Kč/osobu

Termín zaplacení:

I. záloha- (nevratná – zajišťující rezervaci místa) ve výši 50% z ceny – zašlete po potvrzení přijetí vaší přihlášky nejpozději do 31. 7. 2017 (Poplatek samozřejmě můžete do tohoto termínu uhradit i celý na jednou.)

II. doplatek – do 31. 8. 2017

Možnost platby:

  1. hotově na sekretariátu ČSO

  2. převodem na účet číslo:1922224339/0800
    variabilní symbol: u členů ČSO 55 + členské číslo, u nečlenů jen 55


Pokud se akce po zaplacení celého poplatku nebudete moci zúčastnit a nepodaří se vám ani nám sehnat za vás náhradníky, bude vám vrácena ½ doplatku (tedy ¼ celkové ceny)

Program:
účast na programu dobrovolná

Čekají na vás ptačí tvořivé dílničky, ptačí pohádky a povídání pro děti i dospělé, hry a soutěže pro přemýšlivé i dovádivé. Nebude chybět ani přímé setkání s ptáky během ukázek odchytu a kroužkování ptáků, chystáme pro vás i další překvapení. Her a soutěží se účastní celá rodina!

Přihlášku najdete na ZDE
Vyplňte, prosím, nejpozději do: 31. 7. 2017
Pokud se rozmyslíte později, ptejte se na vikend@birdlife.cz.

Pozor! Počet míst je omezen. Pokud máte o akci zájem, neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

Za Českou společnost ornitologickou se na Vás těší

Gábina Dobruská, Lucka Hošková a Vlaďka a Jirka Sládečkovi

28.04.2017
Počet názorů: 0 Přidat názor

Reakce čtenářů